(0216) 545 49 48 amd@ambalaj.org.tr
Saner San
AMD Yönetim Kurulu Başkanı
SANER SAN

AMD – AMBALAJ MAKİNECİLERİ DERNEĞİ

2006 yılında birkaç firmanın bir araya gelmesi ile kurulan AMD (Ambalaj Makinecileri Derneği), bugün saygın ambalaj makinesi üreticilerinin çatısı altında toplandığı bir mesleki sivil toplum kuruluşu haline gelmiştir.

Ambalaj Makinecileri Derneği’nin amacı, üye firmalarının yurtiçi ve yurtdışında daha çok ambalaj makinesi ve hizmet satışı yapmasını sağlamak için Türkiye ambalaj makineleri üretiminin gelişmesine katkıda bulunmak, daha rekabetçi olabilmek için ulusal ve uluslararası arenada sektörün temsil edilmesini ve dernek üyelerinin haklarının korunmasını sağlamak, AMD'nin bir kalite standardı olarak öne çıkması için her platformda girişimde bulunmaktır. 

AMD üyeleri her konuda yetkinliğini kanıtlamış, dünya standartlarına uygun ambalaj makinesi üretimi yapan imalatçı firmalardan oluşmuştur. Gün geçtikçe dünya pazarlarında daha çok rağbet edilen Türk malı ambalaj makinelerinin itibarlı üreticilerine ulaşmanız için Ambalaj Makinecileri Derneği olarak işbirliğine hazır olduğumuzu belirtiriz.  

SANER SAN
AMD Yönetim Kurulu Başkanı


NEDEN AMD?

NEDEN AMD?